Lukaku merr cmim, por në targë ka një gabim

Diskutoi dhe u vlerësua në Dubai Sports Conference. Romelu Lukaku mori cmimin  nga duart e djalit të sovranit të Dubait, Mansoor Mohammed Al Maktoum. Por sytë më të mprehtë vunë re se ishtë një gabim në targën e dorëzuar te sulmuesi I Interit dhe ishte tabloidi ‘The Sun’që publikoi fotot. Në fakt në targën që

Vazhdoni leximin →

Hamilton, tani po nis të ngatërrohesh edhe me Niki Minajn?!

Është një djalë që i pëlqen jeta edhe përtej sportit, madje aq sa të rrezikojë shumë. Ljuis Hamilton është kampioni tipik shumë i talentuar që arrin të përballojë jo keq shkeljet e regjimit të rreptë profesionist, ndërsa tani duket se do të ketë një arsye të re për ta bërë. Kampioni i botës në Formula

Vazhdoni leximin →