Bejl e Hazar, kush nuk luan qesh edhe kur skuadra humbet!

Ndoshta uellsiani do të bëhet edhe një herë çështje në Madrid, dhe tifozët do ta sulmojnë pasi ai u filmua dhe u fotografua duke qeshur ndërsa Reali u mund në Bilbao, duke u eleminuar nga Kupa e Mbretit. Kjo ndodhi kur trajneri Ançeloti ktheu në stol Hazarin, pasi e nxorri fillimisht për të bërë nxemjen,

Vazhdoni leximin →

Reali nxjerr “në shitje” Bejlin, Hazarin, Iskon; dikur “ar safi”, por sot nuk i merr kush!

Madrilenët mbetën duke dalë në treg, por këtë “mall” nuk dëshirojnë t’ia blejnë. Garet Bejl, Eden Hazar dhe Isko Alarkon janë lojtarët që ishin yje tek Reali, por tani nuk i do trajneri Karlo Ançeloti, siç nuk i deshi as Zinedin Zidani. Mediat spanjolle raportojnë se klubi “merenges” do të përpiqet që t’i transferojë në

Vazhdoni leximin →