Tifozi i Man.United që lutej për mospezullim të Premier Leagues, kishte një bast për të fituar…100 mijë Euro për Liverpool

Pas shumë muaj pritje për shkak të cështjes coronavirus, Liverpool u shpall kampion i Anglisë dhe të gjithë janë të lumtur e të gëzuar, të gjithë…përvec tifozëve të Manchester United të cilët shpresonin që të anulohej sezoni që Liverpool të mos e fitonte titullin që i mungonte prej 30 vitesh. Por edhe te Djajtë e

Vazhdoni leximin →