Bombardim me pikë dhe asistë, Xhejms Harden tremb NBA-në!

Pretendentët kryesorë për titull mund të cilësohen të tjerë, por ai nuk mbetet kurrë “prapa liste”. Përkundrazi, Xhejms Harden është numri 1 i NBA-së edhe këtë sezon për pikët e shënuara, ndërsa po shkëlqen me asistet dhe me paraqitjet e tij. Ylli i Hjustonit shënoi 47 pikë në vetëm 34 minuta në parket, në suksesin

Vazhdoni leximin →