Ançeloti është edhe fati i Garet Bejlit tek Reali!

Me lojën sulmues të italianit dhe me mënyrën e tij tepër njerëzore të trajtimit të lojtarëve, ekzistojnë të gjitha mundësitë që talenti i madh uellsian të kthehet sërish “në shina”. Garet Bejli këto kohë u duk i painteresuar për futbollin, madje e pati të vështirë edhe tek Totenhemi me Murinjon. Me gjasë, ai është mërzitur

Vazhdoni leximin →