Barça gjen Mesin më të mirë dhe kthehet si dikur!

Nuk dihet sesa do të vazhdojë kjo “simfoni” por, të paktën për herë të parë gjatë këtij sezoni kundërshtari ia pati frikën kësaj Barcelone. Me një Lionel Mesi të kthyer më në fund në nivelin e tij të zakonshëm, katalanasit nuk e patën problem që luajtën jashtë fushe dhe triumfuan 3-0 në stadiumin e Vajadolidit.

Vazhdoni leximin →