Gjithçka zyrtare, Inter siguron shërbimet e Benzhamin Pavard

Benzhamin Pavard shumë shpejt do të jetë futbollist i Interit.

Lajmi është bërë i ditur nga eksperti i merkatos, Fabricio Romano. Përmes një postimi në rrjetet sociale, ai bën të ditur se Bajerni i Mynihut do të përfitojë 32 milionë euro nga shitja e futbollistit. Pavard do të mbërrijë që sot në Milano, ndërsa vizitat mjekësore dhe nënshkrimi i kontratës do të bëhen nesër.

 

sfidanti.al