Duka nuk shikon Manushin tek “Procesi Sportiv”. Thumbimet e javës

Duka ( president i FSHF-së): “Nuk shikoj Manushin tek “Procesi Sportiv”, ngaqë ndjek bukuroshen Marina..” De Biazi ( trajneri i Kombëtares): “Nuk më intereson se çfarë thonë gazetarët, unë vetë jam i kënaqur nga ndeshjet me Lihtenshtejnin dhe me Spanjën” Ardian Takaj ( president i Skënderbeut): “Tirana-Skënderbeu do të kujtohet si ndeshja e futbollit të

Vazhdoni leximin →

Topi i Kajehon-it dhe thumbimet e javës

Vilar ( presidenti i Spanjës): ” Me Shqipërinë jam ndeshur për halle të ndryshme, sidomos kur kanë patur nevojë, por kur të jemi përballë në fushë…nuk ju ndihmoj dot” De Biazi ( trajner i Kombëtares): “Që do të parkojmë një autobus para portës nuk diskutohet, por do të jetë edhe pa…rrota” Andi Lila ( mbrojtës

Vazhdoni leximin →