“Djalli” e shkarkoi Murinjon, ai i shfaqet me mikrofon në Old Traford!

Trajneri i njohur portugez, Zhoze Murinjo, qëkur u shkarkua dhjetorin e kaluar nga Mançester Junajtidi, ende ndodhet në kërkim të një klubi të ri, vetëkuptohet të madh, sipas “stofit” të atij vetë. Sidoqoftë, “Speciali’ nuk po rri duarkryq dhe andej-këndej po fiton “ca” para. Këto ditë, ai nënshkroi kontratë me “Skaj Sportin”, për të cilin

Vazhdoni leximin →