Euroliga, mbrëmja e madhe e Teodosiçit ndriçon Moskën!

Dimri nuk ndihet në Arenën e shkëlqyer moskovite, dhe aq më pak kur një lojtar nga “vendi i basketbollit”, nga Serbia, është në mbrëmjen e karrierës. Millosh Teodosiç shkëlqeu si kurrë ndonjëherë duke i dhënë i vetëm fitoren CSKA-së ndaj Baskonias së Vitorias nga Spanja. Rezultati ishte 112-84, ndërsa gati 7 000 spektatorë ishin dëshmitarët

Vazhdoni leximin →