Dy vjet pezullim? Juventusi as nuk e gjobit Ronaldon!

Një lajm nga Italia thoshte se CR7-ta rrezikon shumë pasi u largua para kohe nga stadiumi, në ndeshjen Juventus-Milan në Serinë A. Dakord, këtë e thotë Antonio Kasano, që përmend rregullat antidoping, por vetë klubi juventin ka ndërmend të sillet ndryshe. Për momentin, nuk do të ketë gjobë për superyllin portugez, por do të ketë

Vazhdoni leximin →

I vetmuari i madh Diego Kosta, Atletiko kalon nga Çelsi

Diego Kosta vazhdon të mbetet në Brazil dhe shpresa për huazim tek Fenerbahçe “vdiq”. Klubi tuk deklaroi se bëri gjithçka për ta marrë deri në mbylljen e afatit të transferimeve në Turqi mesnatën e djeshme, por nuk ia doli. “Ishim shumë pranë arritjes së qëllimit, – tha për mediat menaxheri i Fenerit, Ajkut Koxhaman, –

Vazhdoni leximin →