Çfarë ndodh tek Juventusi, a do ta shkatërrojnë sherret këtë sezon?!

Zyrtarisht nuk ndodh kurrë asgjë. As kur Pol Pogba po largohej tek Mançester Junajtidi, Juventusi nuk konfirmonte. Punë e vet, pasi klubi nuk dëshiron “telenovelat”, veçse momenti duket sërish i vështirë dhe “përbetimet” për të përgënjeshtruar lajmet sikur nuk pijnë shumë ujë. Informacioni nga Italia është që Juventusi ka krisje në skuadër, dhe kjo sipas

Vazhdoni leximin →

Pa sherr nuk mund të ketë një ndeshje Mejuedhër-Mekgregor!

“Gjela” të tillë janë mësuar gjithnjë të mburren, edhe kur e dinë se mund t’i prishin punë vetes. Konor Mekgregor dhe Flojd Mejuedhër Xhunior janë pranë dështimit të marrëveshjes për një ndeshje mes tyre, në një kryqëzim të arteve të përziera marciale me boksin. Këtë herë ishte irlandezi Mekgregor që provoi amerikanin Mejuedhër. Ai postoi

Vazhdoni leximin →