E quajnë Haxhi i madh, ndaj kthen të birin në shtëpi, paguan 2 milionë euro!

Golashënuese legjendar rumun, Gorge Haxhi, ndoshta, ka realizuar transferimin me të çuditshëm gjatë këtij sezoni dimëror të transferimeve. Haxhi që është drejtor dhe trajner i ekipit rumun, Vitorul, vendosi që të blejë kontratën e të birit të vet, Janis Haxhi, që, deri tani, ka luajtur me Fiorentinën. Ky futbollist 19-vjeçar rumun, gjatë dy viteve, ka

Vazhdoni leximin →