Guardiola sërish tek Bajerni? Shaka mes Nojerit dhe Goreckës!

Një rikthim i katalanasit në “Alianc Arena” është gjithnjë një lajm i madh, edhe pse për momentin mbetet një hipotezë. Pep Guardiola përsëri tek Bajerni ishte temë diskutimi edhe në kombëtaren e Gjermanisë, ku ka lojtarë të bavarezëve. Portieri Manuel Nojer dhe lojtari ofensiv, Leon Gorecka, bënë edhe shaka për këtë. “A do të vijë

Vazhdoni leximin →