Marc Marquez dhe Lucia Rivera ndërpresin lidhjen e dashurisë

Merr fund dashuria mes Marc Marquez dhe Lucia Riverës. Lajmi bëhet I ditur nga ‘El Pais’ sipas të cilit, cifti vendosi t’I japë fund kësaj historie dashurie që zgjat prej 1 viti e gjysmë. Pavarësisht kujdesit të treguar, 8 herë kampioni I botës të MotoGP dhe modelja, ishin një prej cifteve më mediatike në Spanjë

Vazhdoni leximin →

Iannone-De Lellis në krizë, historia e dashurisë drejt mbylljes?

Andrea Iannone po përjeton një moment shumë të vështirë. Përvec skandalit të dopingut ku është përfshirë, piloti italian sheh që edhe jeta e tij sentimentale ka hyrë në krizë. Sipas revistës së përjavshme ‘Chi’, Giulia De Lellis është larguar nga banesa ku ishte transferuar të bashkëjetuar me Iannonen për të shkuar për të banuar në

Vazhdoni leximin →