Brooklyn Beckam merr vendim drastik, firmos kontratë paramartesore

Verën e kaluar Brooklyn Beckham dhe e dashura e tij Nicoal Peltz u fejuan. Për arsye të krizës botërore të shkaktuar nga pandemia coronavirus, ceremonia e shumëpritur e martesës është shtyrë. megjithatë përgatitjet për evenijmentin vazhojnë dhe gjatë muajve të fundit janë zbuluar disa detaje. Lajmi më i fundit që ka dalë në dritë është

Vazhdoni leximin →

Giorgia Palmas e Filippo Magnini, martesa shtyhet

Këtë të shtunë, në 28 mars duhet të ishte zhvilluar ceremonia e martesës mes Giorgia Palmas dhe Filipp Magnini, por eventi është shtyrë për shkak të coronavirusit. Ajo që e konfirmoi këtë ishte vet ëish-velina e ‘Striscia La Notizia’ nëpërmjet një postimi në profilin e saj në Instagram teksa I dedikoi një mendim të gjatë

Vazhdoni leximin →

Manjini-Palmas, vendoset data e martesës; në muajin mars

Xhorxha Palmas dhe Filipo Manjini do të martohen në muajin mars. Cifti ishte I ftuar në programin ‘Verissimo’ të së shtunës ku konfirmuan edhe datën e ceremonisë së martesës mes tyre në një intervistë me drejtuesen e programit Silvia Toffanin. Në këtë intervistë, Xhorxha Palmas tregoi edhe detajet e propozimit për martesë që ish notari

Vazhdoni leximin →