Surprizë, surprizë! Pau Gasol shkon në altar e martohet

Ndërsa të gjithë presin se cfarë do të ndodhë me të ardhmen e tij si basketbollist, Pau Gasol këtë të shtunë mendoi vetëm të festojë, pasi ishte 39 vjetori i tij i lindjes. por mesa duket katalanasi pati edhe një event tjetër për të celebruar që është akoma më i rëndësishëm, martesa e tij. Sipas

Vazhdoni leximin →

Mario Gëtze dhe Ana Katrin në altar…përsëri

Mario Gëzte dhe An Katrin shkojnë në altar…për të dytën herë. Futbollisti gjerman dhe bashkëshortja e tij në një ceremoni në Majorka përsëritën betimet e tyre martesore, pikërisht 1 vit pas dasmës së tyre të parë. Sipas televizionit gjerman RTL, ceremonia e fshehtë u organizua në Son Marroig Farm, ish ndërmarrja e Arkidukës Ludvig Salvador

Vazhdoni leximin →