Sadio Mane martohet në fshehtësi

Sadio Mane vendos kurorë duke i bërë premtimin e përjetshëm të fejuarës së tij, Aisha Tamba. 19-vjeçarja dhe sulmuesi senegalez e kanë kurorëzuar dashuribnë e tyre në një vend sekret por janë mjaftuar me publikimin e disa fotove. Sipas infrmacioneve, dasma është zhvilluar në Senegal por ceremonia ka qenë tërësisht sekrete dhe në të kanë

Vazhdoni leximin →

Diletta Leotta e Can Yaman, martesa shtyhet

Diletta Leotta dhe Can Yaman nuk do të martohen, të paktën për momentin. Aktori turk e bëri propozimin e tij për martesë për moderatoren italiane me anë të një unaze me vlerë 40 mijë Euro, por bukuroshja siciliane preferoi të mos thotë menjëherë ‘Po’. Ata që janë të mirëinformuar sigurojnë se Diletta është shumë e

Vazhdoni leximin →

Brooklyn Beckam merr vendim drastik, firmos kontratë paramartesore

Verën e kaluar Brooklyn Beckham dhe e dashura e tij Nicoal Peltz u fejuan. Për arsye të krizës botërore të shkaktuar nga pandemia coronavirus, ceremonia e shumëpritur e martesës është shtyrë. megjithatë përgatitjet për evenijmentin vazhojnë dhe gjatë muajve të fundit janë zbuluar disa detaje. Lajmi më i fundit që ka dalë në dritë është

Vazhdoni leximin →

Giorgia Palmas e Filippo Magnini, martesa shtyhet

Këtë të shtunë, në 28 mars duhet të ishte zhvilluar ceremonia e martesës mes Giorgia Palmas dhe Filipp Magnini, por eventi është shtyrë për shkak të coronavirusit. Ajo që e konfirmoi këtë ishte vet ëish-velina e ‘Striscia La Notizia’ nëpërmjet një postimi në profilin e saj në Instagram teksa I dedikoi një mendim të gjatë

Vazhdoni leximin →

Manjini-Palmas, vendoset data e martesës; në muajin mars

Xhorxha Palmas dhe Filipo Manjini do të martohen në muajin mars. Cifti ishte I ftuar në programin ‘Verissimo’ të së shtunës ku konfirmuan edhe datën e ceremonisë së martesës mes tyre në një intervistë me drejtuesen e programit Silvia Toffanin. Në këtë intervistë, Xhorxha Palmas tregoi edhe detajet e propozimit për martesë që ish notari

Vazhdoni leximin →