Brooklyn Beckam merr vendim drastik, firmos kontratë paramartesore

Verën e kaluar Brooklyn Beckham dhe e dashura e tij Nicoal Peltz u fejuan. Për arsye të krizës botërore të shkaktuar nga pandemia coronavirus, ceremonia e shumëpritur e martesës është shtyrë. megjithatë përgatitjet për evenijmentin vazhojnë dhe gjatë muajve të fundit janë zbuluar disa detaje. Lajmi më i fundit që ka dalë në dritë është se është firmosur një kontratë paramartesore për të mbrojtur pasuritë e Brooklyn dhe Nicolas në rast se do të divorcohen në të ardhmen.

‘Ai ka pasur eksperienca me vajza që ishin në ankth për të qena të lidhura me mbiemrin Beckham, kështu që ai është i lumtur që Nicola e do për atë që është. Sigurisht që ajo nuk ka nevojë për paratë e tij, pasi ka pasurinë e saj dhe një karrierë të suksesshme-tregon një burim pranë Brooklyn dhe Nicolas për tabloidin ‘Mirror’.

sfidanti.al