Brooklyn Beckam merr vendim drastik, firmos kontratë paramartesore

Verën e kaluar Brooklyn Beckham dhe e dashura e tij Nicoal Peltz u fejuan. Për arsye të krizës botërore të shkaktuar nga pandemia coronavirus, ceremonia e shumëpritur e martesës është shtyrë. megjithatë përgatitjet për evenijmentin vazhojnë dhe gjatë muajve të fundit janë zbuluar disa detaje. Lajmi më i fundit që ka dalë në dritë është

Vazhdoni leximin →