Sadio Mane martohet në fshehtësi

Sadio Mane vendos kurorë duke i bërë premtimin e përjetshëm të fejuarës së tij, Aisha Tamba. 19-vjeçarja dhe sulmuesi senegalez e kanë kurorëzuar dashuribnë e tyre në një vend sekret por janë mjaftuar me publikimin e disa fotove. Sipas infrmacioneve, dasma është zhvilluar në Senegal por ceremonia ka qenë tërësisht sekrete dhe në të kanë marrë pjesë një rreth shumë i ngushtë njerëzish, kryesisht familjarë dhe shokë të futblllitit të Al Nassr. Mane është njohur me bukuroshen senegaleze tre vite më parë që kur ajo ishte vetëm 16 vjeç.

sfidanti.al