Biancardi i tregon rrugën Neymar-it

Neymar dhe Bruna Biancardi janë ndarë përfundimisht për shkak të tradhëtive të njëpasnjëshme të sulmuesit që edhe pse i dëmtuar në gju, vazhdon të ndjekë të njëjtin stil jetese. Pak javë më parë u konfirmua një tjetër histori e fshehtë e lojtarit brazilian që tashmë ka ndarë rrugët me të fejuarën e cila nga ana

Vazhdoni leximin →

Shi kritikash ndaj gazetares Charissa Thompson

Gazetarja e Fox, Charissa Thompson, bëri bujë këtë javë teksa pranoi se kishte sajuar raporte gjatë disa ndeshjeve në të kaluarën. Në një intervistë në podcast-in “Pardon My Take”, ajo zbuloi se ndonjëherë kishte gënjyer për atë që thoshin trajnerët gjatë pjesës së parë të ndeshjeve. “Ndonjëherë bëja raportin, sepse trajneri nuk dilte në pjesën e pare, ose ishte shumë vonë dhe nuk doja të prishja

Vazhdoni leximin →

Nemar sërish në kurthin e tradhtisë

Neymar nuk e vuan aspak dëmtimin e pësuar me Kombëtaren që do ta mbajë jashtë për më shumë se 8 apo 9 muaj pasi e kalon dhimbjen në mënyrën e tij. Në vendlindje, sulmuesi është vënë sërish në qëndër të vëmendjes mediatike për shkak të tradhëtisë së radhës në dëm të të fejuarës, Bruna Biancardi.

Vazhdoni leximin →

Ruben Diaz nis historinë me modelen britanike

Sporti pa “gossip” në Britaninë e Madhe do të thotë “vdekje klinike” për tabloidet që ushqim të përditshëm kanë jetën private të yjeve të futbollit. I tillë është sigurisht Ruben Diaz, mbrojtësi i Manchester City që takohet në fshehtësi me bukuroshen Arabella Chi por jo aq sa lidhja e tij t’i shpëtojë syrit investigativ të

Vazhdoni leximin →

Tedi Cara i dashuruar me brunen bukuroshe

Fubollisti i ri nga Kavaja, Tedi Cara, i cili ka spikatur mjaft në skuadrën e Partizanit, duket se nuk është vetëm. “Demi i kuq” po shijon prej disa kohësh një lidhje dashurie me bukuroshen Megi Gega. Ajo i ka vjedhur zemrën protagonistit të “Partizanit” dhe duket se shumë shpejt, dyshja do të hedhë hapa më

Vazhdoni leximin →