Çfarë përshtypjeje bëri Sadio Mane në stërvitjen e parë, u duk si Riberi!

Njëlloj si francezi legjendar, edhe senegalezi dha disa shenja që i pëlqyen shumë trajnerit Nagelsman, drejtuesve dhe shokëve të skuadrës. Padyshim, edhe tifozëve. Mediat gjermane shkruajnë se seanca e parë stërvitore e Sadio Manesë pati disa elementë të rëndësishëm, qoftë në aspektin taktik, po ashtu edhe në drejtim të rolit udhëheqës. Mane, i mësuar me

Vazhdoni leximin →