Lampard e ka dikë që e mbron, Avram Grant

Frank Lampard nuk ka vetëm kritika, por ka edhe dikë që e mbron. Në të gjithë këtë kaos, ai që i del në krah atij është ish trajneri i Chelseat, Avram Grant . Me shpenzimet në merkato të verës së kaluar kun ë Stamford Bridge erdhën emra të tillë si Timo Ëerner dhe Kai Havertz,

Vazhdoni leximin →

Lampard dhe gabimi i Kepas: Për të ardhur keq

Kepa Arrizabalaga nuk po mund të ngrejë kokë te Chelsea. Këtë të shtunë portieri spanjoll u kthye të luajë titullar ndaj Southamptonit ku zëvendësoi Edouard Mendy të dëmtuar duke bëtë një tjetër gafë që i kushtoi Chelseat humbjen e 2 pikëve në këtë përballje që u mbyll me rezultatin 3-3. Më konkretisht, goli i dytë

Vazhdoni leximin →