Celsi zgjedh pasardhësin e Sarrit; Frenk Lampard

Pasuesi i Mauricio Sarrit në stolin e Celsit e ka një emër e mbiemër; Frenk Lampard. është kjo një ide që në të vërtetë po studiohet prej kohësh në zyrat e drejtuesve të lartë të Bluve të Londrës dhe që shumë shpejt do të konkretizohet e zyrtarizohet. Frenk Lampard aktualisht po drejton skuadrën e Derbi

Vazhdoni leximin →