Andrea Ianone single, kërkon takim me moderatoren Dileta Leota

Dileta Leota është padyshim një prej moderatoreve më të njohura dhe bukuroshe të Italisë. Aktualisht ajo punon në platformën DAZN dhe ka 3.8 milionë ndjekës në Instagram, por ajo është edhe te Radio 105, ndërkohë që më parë ka qenë edhe televizionin Sky ku prezantonte programe për futbollin kryesisht të kampionatit të Serisë B. Format

Vazhdoni leximin →

FSHF kërkon vepër penale për dhunën, si i bëhet me presidentët?!

Një nga kërkesat më të rëndësishme që Federata Shqiptare e Futbollit do t’i bëjë kryeministrit Rama, në konferencën e sotme, është ajo për ta konsideruar vepër penale hyrjen përtej rrethimit të brendshëm të stadiumit, dhe padyshim edhe goditjen e zyrtarëve të ndeshjes. Kjo, sipas FSHF-së, vlerësohet si edhe më e rëndësishme sesa kthimi i Policisë

Vazhdoni leximin →