Mbaroi: Bruno Fernandesh mbërrin në “Old Trafford”

Ylli i Sportingut të Lisbonës dhe pjesëtari i përfaqësueses portugeze, Bruno Fernendesh, do të jetë përforcimi i ri i Mançester Junajtidit, duke qenë se të dy klubet arritënmarrëveshjen përkatëse. Fernandeshi tani ka shkuar në klubin anglez, ku do t’u nënshtrohet kontrolleve mjekësore dhe do ta kompletojë përfundimisht transferimin. Të dy klubet e lartpërmendur, në fakt,

Vazhdoni leximin →

Milinkoviç-Saviç dhe Junajtid janë duke pritur Pogbanë!

Lacio është dakord, ndërsa agjenti i tij po bën veprimet e fundit. Gjithsesi, ka një “buton” që duhet “të shtypet” në mënyrë që Sergej Milinkoviç-Saviç të transferohet tek Mançester Junajtid. Shefat e klubit anglez po presin që të ndodhë një transferim tjetër, edhe më i bujshëm, ndonëse nuk janë shumë të lumtur që të ngjasë,

Vazhdoni leximin →