Hazard përshëndet Celsin: Bëra realitet 2 ëndrra; të luaj këtu dhe të bëhem futbollist i Realit

Një ditë pas zyrtarizimit të kalimit te Realit të Madridit, Eden Hazard i dha përshëndetjen e fundit Celsit me një letër emocionuese. ‘Largimi nga Celsi ishte vendimi më i madh dhe më i vështirë i karrierës sime-lexohet në letrën e Hazard të postuar në rrjetet sociale-kam dashur cdo moment këtu. Duhet të falenderoj presidentin Abramovic

Vazhdoni leximin →

Celsi reziston; refuzon ofensivën e Realit për Hazard

Reali i Madridit dështoi në tentativën e tij të parë për të mbyllur blerjen e Eden Hazard. Ditën e enjte klubi madrilen bëri nijë ofertë për futbollistin belg i bindur se gjithcka që do shkonte shumë mirë kështu që Hazard do të mbërrinte në Madrid të shtunën për të bërë prezantimin të hënën. Por duket

Vazhdoni leximin →