Guardiola sërish tek Bajerni? Shaka mes Nojerit dhe Goreckës!

Një rikthim i katalanasit në “Alianc Arena” është gjithnjë një lajm i madh, edhe pse për momentin mbetet një hipotezë. Pep Guardiola përsëri tek Bajerni ishte temë diskutimi edhe në kombëtaren e Gjermanisë, ku ka lojtarë të bavarezëve. Portieri Manuel Nojer dhe lojtari ofensiv, Leon Gorecka, bënë edhe shaka për këtë. “A do të vijë

Vazhdoni leximin →

Ndodh vetëm në Gjermani, lojtari i kombëtares falas tek Bajerni

Bajerni është “dielli” i sistemit planetar që quhet Bundesligë. Është edhe “karantina” për t’u pranuar në kombëtaren gjermane. Ky “diell” dhe kjo “karantinë” u shfaqën vendimtarë për karrierën e lojtarit të ri të Gjermanisë, Leon Gorecka. Mesfushori luftarak 22-vjeçar është afrimi i radhës tek bavarezët dhe, siç mund të ndodhë vetëm në Bundesligë, kjo do

Vazhdoni leximin →