Batuta më e bukur, Gatuzo: Unë e Pirlo si Bad Spenser e Terens Hill!

Është prag superkupe dhe nuk mbarojnë parashikimet, intervistat, lajmet “ekskluzive”, por edhe batutat. Një Juventus-Napoli i pranon të gjitha, veçse vendin e parë për batutën këtë herë e meriton trajneri i napolitanëve, Xhenaro Gatuzo. Ish-ylli i Milanit ka qenë shok skuadre me Andrea Pirlon, teknikun juventin, kanë kaluar shumë kohë bashkë edhe në ekipet kombëtare,

Vazhdoni leximin →