Guardiola kërkon falje pas penalltisë së Mahrezit

Mançester Siti pati një shans të madh për të fituar në “Anfild” ndaj Liverpulit, por Rijad Mahrez e humbi penalltinë në minutat e fundit. Pasi ndodhi kjo, trajneri Pep Guardiola u detyrua të kërkonte falje në dhomën e zhveshjes, dhe përpara mediave. “I kërkoj falje Gabriel Zhezusit, që nuk e lejova të gjuante penalltinë, –

Vazhdoni leximin →

Kloi Kardashian fal tradhetine e shumefishte te Thompson

Tristan Tompson eshte prej kohesh ne qender te nje skandali per shkak te tradhetive te tij ndaj te fejuares se tij Kloi Kardashian. E gjithe kjo histori nisi pas nje video te publikuar nga TMZ ku Tompson shfaqej duke i kushtuar nje vemendje te veçante dhe shume perkedhelese ndaj dy femrave te tjera, imazhe qe

Vazhdoni leximin →

Tifozët e Realit nuk do ta falin lehtë Ronaldon!

Pasi u akuzua se kishte fshehur taksat në Spanjë, Ronaldo i zemëruar kërkoi që të largohej nga Reali dhe, qershorin e fundit, u fol shumë për largimin e tij për te Mançester Junajtidi ose PSZH-ja që u bë edhe teme qëndrore në median sportive. Por,sidoqoftë, kryesia e Realiti qetësoi “ujrat” dhe e mbajti atë në

Vazhdoni leximin →