Nga dhuna e tifozëve në derbi, tek premtimet e shkelura nga qeveria, alarm në Superligë!

Mund të kishte pasur edhe viktima. Kështu duket se ishte plani i disa tifozëve ultras të Tiranës në derbin ndaj Partizanit në “Selman Stërmasi”. Policia e Shtetit konfirmon në njoftimin e saj se ishin hapur tri gropa përpara tribunës ku ishin vendosur tifozët kundërshtarë, dhe ato i kishin mbushur me lëndë piroteknike, me mekanizëm ndezjeje

Vazhdoni leximin →