Nxito Junajtid, pa Champions humb dhjetëra milionë euro!

Tetë blerje pritet të bëjë Ole Gunar Solskjer, por kjo duhet të ndodhë shpejt dhe rezultatet të kthehen. Mançester Junajtid ka nisur të pësojë humbje të mëdha duke mos qenë në Champions, siç e tregojnë bilancet e fundit financiare. Plot 67 milionë paundë stërlina më pak hyjnë në llogaritë e klubit për sezonin e kaluar,

Vazhdoni leximin →