Derbi show në Londër; Arsenal-Totenhem mbyllet 2-2

Tifozët e pranishëm në Emirates Stadium u bënë dëshmitarë të një ndeshjeje vërtet spektakolare që ishte e rezervuar këtë fundjavë në Premier Leaguen angleze. Derbi londinez mes Arsenalit dhe Totenhemit nuk pati fitues pasi 90 minutëshi i kësaj supersfide u mbyll me barazimin 2-2 me skuadrat që dolën nga fusha e lojës me vetëm 1

Vazhdoni leximin →