Quhet Klishina “frika” e fundit e të fejuarës së Ronaldos

Quhet Darya Klishina dhe është një atlete profesioniste që vrapon dhe ndjell  me bollëk, madje dhe vetë mbretin. Ajo ka pranuar të pozojë përkrah Cristiano Ronaldos për një firmë veshjesh sportive. Klishna nuk është thjesht një sportiste sepse në Rusi ajo konsiderhet si një nga atletet më seksi dhe ky fakt mund ta shqetësojë seriozisht të

Vazhdoni leximin →

Nuk ka duruar më Sofija, është zhveshur edhe pa..Ljajiç

Sofija Milo, modelja e njohur dhe e dashura e ish- futbollistit  të Interit e Romës, Adem Ljajic, është zhveshur pothuajse tërësisht, duke befasuar me linjat e saj perfekte. Ajo ka postuar këtë foto në Instagram tërësisht e zhveshur, duke marrë shumë pëlqime nga ndjekësit e saj.

Blerim Xhemaili markon kundërshtarin, por edhe gruan e bukur..

Blerim Xhemaili nuk u lejon gruan që ta ekspozoj gjoksin, madje ajo po shkon tepër larg. Edhe pse bashkëshortja e Blerim Xhemailit, Erojna, bën poza seksi për mediat ndërkombëtare, futbollisti nuk e lejon një gjë të tillë në jetën private. Blerimi në një fotografi të publikuar në llogarinë personale në Instagram shihet teksa i vendos

Vazhdoni leximin →

Maldera, bukuroshja që ringjall “të vdekurit” dhe Milanin

Tifozja seksi Desi Maldera ka mahnitur me bukurinë e saj në fotografitë e fundit. Maldera është tifozë e flaktë e futbollit, me saktësisht e skuadrës italiane Milan, përcjell Express. Edhe pse ajo e pëlqen Milanin, mediat italiane i kanë kushtuar shumë rëndësi fotografive të saj të fundit. Po ashtu, italiania është adhuruese e madhe e fitnesit,

Vazhdoni leximin →