Pavel Nevded lë bashkëshorten, ka një të dashur të re

Zvpresidenti i Juventusit ka një të dashur të re; të paktën kjo është ajo që theksohet ne median ceke e më konkretisht tabloidi Praga Blesk. Sipas këtij tabloidit, ish futbollisti i përfaqësueses ceke është shumë pranë divorcit me bashkëshorten e tij Ivana me të cilën tashmë jeton i ndarë, ndërkohë që vetëm para pak muajsh festuan 25 vjetorin e martestës.

Por gjërat kanë ndryshuar shpejt, me Nedved që ka filluar të frekuentojë Lusi Anovcikova në shoqërinë e së cilës është parë edhe në Londër për të ndjekur eventin Linfines. Kjo histori tashmë ka filluar të diskutohet shumë për shkak të moshës së vajzës; 23 vjec, që është vetëm 1 vit më e madhe se vajza e Nedved dhe ka gjysmën e moshës së ish futbollistit

sfidanti.al