Melissa Satta-Kevin Prince Boateng; rikthehet dashuria

Pas një stuhie të fortë lind dielli, kjo ka ndodhur edhe me martesën mes Melissa Sattës dhe kevin Prince Boateng. Tashmë te cifti është kthyer qetësia e dikurshme dhe prova më e mirë janë fotot e postuara nga shoëgirl italiane në profilin e saj në Instagram.

Vetëm përpara pak kohe ajo postoi foton e një buqete me trëndafila të kuq që i kishte marrë dhuratë nga bashkëshorti i saj, ndërkohë që së fundmi janë shfaqur edhe fotot bashkë me Boateng që për hir të saj refuzoi ofertën nga Eintrachti i Frankfurtit për të pranuar ofertën e Fiorentinës ku do të mbajë fanelën me numrin 10

sfidanti.al