Në Bavari e vërteta vlen sa një…gol!

Filip Lahm, ka fulur për gjendjen aktuale të skuadrës bavareze, duke theksuar se ekipi ende nuk është gati për Ligën e Kampionëve. “Ne kryesojmë në kampionat me 20 pikë, por pyetja që mbetet është: Si jemi paraqitur në Evropë? Përballja e parë me Atletikon tregoi se performanca jonë nuk është në nivelin e duhur për

Vazhdoni leximin →

Kur Bajerni e fut “djallin” në shishe…

Zhoze Murinjo, pak kohë më parë, e dërgoi Bastian Shvainshtaigerin që të luante me ekipin rezervë të Mançester Junajtidit, duke treguar hapur, kështu, se ky futbollist, pjesëtar i përfaqësueses gjermane, nuk bën pjesë në planet e tij të ardhshme në “Old Trafford”. Tani, Interi dhe Milani kanë treguar interesim për shërbimet e tij, por nuk

Vazhdoni leximin →