Dëgjojeni pak Vierin: Messi, si Harry Potter, kur të lërë futbollin do të hedh poshtë TV

Christian Vieri përulet përpara Lionel Messit. Ish sulmuesi i përfaqësueses italiane, tani në rolin e komentatorit e tregon këtë pa ngurruar aspak e pa i kursyer elozhet ndaj argjentinasit. Pas sfidës mes Juventusit dhe Barcelonës, Vieri vlerësoi në maksimum lojën e bërë nga skuadra e Koeman duke i thurrur lavde magjisë së Messit, madje shkoi

Vazhdoni leximin →

Kristian Vieri bëhet baba; vjen në jetë vogëlushja Stela

Kristian Vieri shënon golin më të bukur të tij në jetë. Ish sulmuesi i interit, Juventusit, milanit e Lazios e përfaqësueses italiane është bërë bëba pasi e dashura e tij kostanca Karaçolo solli në jetë vogëlushen Stela. Lindja e vogëlushes ndodhi në një klinikë të Milanos dhe ai që e kondfirmoi lajmin ishte vetë Vieri

Vazhdoni leximin →