Mançesteri në vendin e 4-t? Bast i mallkuar…

Michael Carrick beson se Manchester Unitedi mund të arrijë vendin e katërt në Premierligë. Mesfushori i Manchester Unitedit, Michael Carrick insiston se ata nuk do të dorëzohen deri në fund dhe beson se kanë gjasa për të arritur ne vendin e katert. “Ju nuk mund të dorëzoheni edhe pse rezultatet nganjëherë nuk janë të mira.

Vazhdoni leximin →