Trafiku i Londrës vonon edhe Premier Ligën, e pëson Murinjo!

Mançester Junajtid nuk arriti dot të mbërrinte në orar për ndeshjen ndaj Kristal Palasit, në Premier Ligë. Skuadra e madhe e drejtuar nga Murinjo, u detyrua të priste e pashpresë në rrugë, për shkak të trafikut kaotik të kryeqytetit Londër, dhe më në fund arriti në stadiumin “Selhërst Park” vetëm një orë përpara fillimit të

Vazhdoni leximin →