Shmangia e taksave, probleme në horizont edhe për Ronaldon

Probleme fiskale në horizont edhe për Cristiano Ronaldo. Sipas “El Confidencial”, futbollisti portugez ka filluar të përflitet për një çështje të njohur në botën e sportit. Pas Lionel Mesit dhe Havier Maskeranos (së fundmi është përmendur edhe Eto’o), ylli i Real Madrid dyshohet se ka përdorur një kompani irlandeze (Multisports dhe Image Managment), për kontrata

Vazhdoni leximin →