Donin kokën e Tites në gijotinë për dështimin e Brazilit në Botëror…

Trajneri aktual i përfaqësueses së Brazilit dhe koordinatori i saj nënshkruan kontrata të reja bashkëpunimi me federatën braziliane të futbollit. Eliminimi para kohe, që në çerekfinale të Kupës së Botës Rusi-2018, bëri që shumëkush të konsideronte se trajneri dhe koordinatori i “kariokave” do të detyroheshin që të largoheshin nga postet e tyre, por federata e

Vazhdoni leximin →