Ter Stegen i pakënaqur me Nagemslann: Nuk është një situatë e këndshme

Marc-André Ter Stegen, portieri i Barcelonës, e cilësoi rolin e numrit 2 në portën e Gjermanisë në Europian si “shumë zhgënjyes”. Në deklaratat e bëra në grumbullimin e skuadrës gjermane në Herzogenaurach, një ditë pas ndeshjes miqësore që luajtën kundër Ukrainës, portieri pranoi se “nuk është një situatë e këndshme”, por se ai e pranon vendimin,

Vazhdoni leximin →

Ter Stegen në dyshim për ndeshjet e radhës

Pak ditë nga ndeshja e Championsi ndaj Portos, portieri i Barcelonës Marc Ter Stegen është në dyshim dhe sipas gazetës “El Mundo Deportivo”. Trajneri Xavi Hernández nuk do të rrezikojë në ndeshjen kundër Rayo Vallecano me “gardianin” gjerman. Përballja me ekipin e Ivan Balliut luhet shtunën, në orën 14:00, për javën së 14-të të La

Vazhdoni leximin →

Daniela tregon takimin e saj të parë me Marc Andre Ter Stegen

Daniela Ter Stegen vendosi të ishte më pranë ndjekësve të saj dhe e kaloi pasditen e së martës duke iu përgjigjur pyetjeve të tyre në tipiken ‘Questions&Answers’ të Instagram. ‘Po e tentojmë njëherë, cfarë do të donit të dinit?-shkruante bashkëshortja e portierit të Barcelonës Ashtu sic pritej, shumica e pyetjeve kishin të bënin me lidhjen

Vazhdoni leximin →

Ter Stegen feston ditëlindjen e parë të të birit Ben

Familja Ter Stegen pret urimet. Vogëlushi Ben, këtë të hënë festoi vitin e tij të parë në jetë. Në 28 dhjetor të 2019, bashkëshortja e portierit të Barcelonës, Daniela nëpërmjet rrjeteve sociale bëri të ditur ardhjen në jetë të fëmijës së parë të ciftit. ‘Një ditë e paharrueshme e jetëve tona. Mirëseerdhe në botë dhe

Vazhdoni leximin →

Lady Ter Stegen ndez rrjetet sociale me…bikini

Daniela Jehle, bashkeshortja e portierit te Barcelones, Marc Andre Ter Stegen, ndez rrjetet sociale me nje bikini spektakolare nen rrezet e diellit ne Ibiza. Eshte ky vendi ku cifti po shijon disa dite pushime ashtu sic kane bere edhe dy kolege te portierit gjerman, Messi e Luis Suarez perpara se te vihen serish nen urdhrat

Vazhdoni leximin →

Chelsea mendon për Ter Stegen për të zëvendësuar Kepan

Chelsea kërkon të rinovojë repartin e portierëve dhe një prej emrave që po përmenden në ambientet e klubit londinez është ai Marc Andre Ter Stegen. Sipas asaj që publikohet te Sunday Express, portieri gjerman është kandidatura më e mirë për të zëvendësuar Kepa Arrizabalaga Drejtuesit e Bluve besojnë se Ter Stegen mund të largohet nga

Vazhdoni leximin →