Tek Gjermania po ankohen se janë duke humbur talentet!

Kur Xhamal Musiala vendosi të përfaqësonte “pancerët” në vend të Anglisë, në shtetin e madh europian pati gëzim. Një talent i shkëlqyer zgjodhi Gjermaninë, ashtu siç ka bërë edhe një sulmues i ri dhe shumë i mirë si Florian Virc, por mediat “teutone” kanë ngritur alarmin për të tjerët. Të tillë si “Sport1”, “Bild” apo

Vazhdoni leximin →