Portieri gjerman surprizon të dashurën

Tetë buqeta me lule: kjo ishte dhurata e menduar nga Kevin Trapp, portieri i Eintracht Frankfurt, për Izabel Goulart, me të cilën po feston tetë vjet lidhje. Modelja përjetësoi dorëzimin e luleve në Instagram: një dhuratë shumë e vlerësuar! Portieri gjerman dhe braziliania u njohën në vitin 2015 dhe pas tre vitesh çifti njoftoi fejesën. Dhe

Vazhdoni leximin →

Harroni futbollin, surpriza më e madhe është në bilardo!

Një skuadër e kategorisë së pestë në Angli që eleminon një të Premier Ligës, padyshim është një e papritur gjigande, por gjithçka që mund të prodhojë futbolli duket e zbehtë përpara asaj që ndodhi në bilardo. Në versionin “snuker” (Snooker). Pesë herë kampioni i botës dhe numri 1 i renditjes planetare, Roni O’Salivan, u mund

Vazhdoni leximin →

Alvaro Morata dhe Alice Kampelo; në pritje të binjakeve

Në fillim të muajit dhjetor Alvaro Morata dhe Aliçe Kampelo bënë të ditur nëpërmjet një postimi në Instagram se janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Një lajm ky që i ka gëzuar të gjithë ndjekësit e tyre në këtë rrjet social. Por surprizart për sulmuesin e Çelsit dhe përfaqësueses spanjolle nuk mbarojnë.

Vazhdoni leximin →