Gallinari-Elenora Boi, së shpejti do të jenë prindër

Lajme të mira për Danilo Gallinari dhe Eleonora Boi. Cifti nëpërmjet rrjeteve sociale bënë të ditur se së shpejti do të bëhen prindër por pa e zbuluar ende gjininë e fëmijës. ‘Fillimi i një udhëtimi fantastic-shkruante gazetarja në profilin e saj në Instagram teksa postoi edhe një foto të saj ku dukej shtatzënia e saj

Vazhdoni leximin →

Lautaro Martinez do të bëhet baba; Agustina është shtatzënë

Lautaro Martinez së shpejti do të bëhet baba. Lajmi u komunikua nga vetë futbollisti bashkë me të fejuarën e tij Agustina Gandolfo direkt në Instagram. Ishte një njoftim romantic me shumë puthje nga cifti dhe ekografinë e shfaqur për të treguar gjendjen e shtatzënisë  dhe momentin magjik. ‘Me pak frikë e pasiguri, ka shumë për

Vazhdoni leximin →