Runi sot është trajner ndaj edhe del kundër Ronaldos!

Dikur kanë qenë shokë skuadre dhe kanë qenë pak a shumë njësoj. Ashtu siç janë futbollistët. Gjithsesi, kohët kanë kaluar dhe Uejn Runi e ka lënë futbollin duke u bërë trajner ndaj edhe i sheh ndryshe disa gjëra. Për këtë arsye, rekordmeni i Mançester Junajtidit e kritikoi Kristiano Ronaldon, ish-shokun e tij tek “djajtë e

Vazhdoni leximin →