Liverpuli ia del edhe pa Salah-Mane, shpresa mbetet sa kohë të jetë Zhota!

Një tjetër hap në drejtimin e duhur dhe pikërisht në kohën kur është më e rëndësishme. Liverpuli fitoi 2-0 ndaj Leisterit në “Anfild” në Premier Ligë, ndërsa afrohn Championsi me sfidën ndaj Interit. Diogo Zhota shënoi të dy golat, duke treguar se është lojtari i duhur jo vetëm si alternativë për treshen ofensive Salah-Mane-Firmino, por

Vazhdoni leximin →

Eriksen për 72 orë kthehet tek Brentfordi në Premier Ligë

Odiseja duket se përfundon pikërisht tani. Pas një karriere të ndarë më dysh, e që në fillim u duk si e ndërprerë nga sëmundja, Sven Goran Eriksen do të kthehet në futbollin profesionist. Mesfushori i Danimarkës do të jetë pjesë e Brentfordit në Premier Ligën angleze, të paktën siç informojnë mediat, dhe kjo do të

Vazhdoni leximin →