Çfarë mendon familja Glejzër? Man. Junajtidit mund t’i hiqen pikë!

Rregullat e Premier Ligës qenkan që mund të pasojnë ndëshkime të ashpra kur nuk arrin të përmbushësh detyrimet për organizimin e një ndeshjeje. Mançester Junajtid rrezikon shumë pasi tifozët pushtuan stadiumin “Old Traford” dhe ndaluan që të luhej ndeshja ndaj Liverpulit. Ndëshkimi mund të jetë me heqje pikësh në renditje nga ana e Premier Ligës,

Vazhdoni leximin →