Një gol gjunjëzues nga Ramos dhe një telefonatë misterioze

Barcelona dhe Real kanë barazuar  1:1 në ndeshjen që u zhvillua në “Camp Nou” dhe luftetari i “los blancos”, kapiteni, Sergio Ramos, ka shpëtuar sërish “mbreterit”, duke siguruar një pikë për ekipin e Zinedine Zidane. Nuk ishte Ronaldo, as Benzema por Ramos qe shënoi golin e barazimit në minutat shtesë të ndeshjes. Pas golit, Ramos

Vazhdoni leximin →